Invitat în emisiunea „În fața ta” de la Digi24, muzicianul Damian Drăghici a răspuns celor 10 întrebări scurte, adresate de jurnalistul Florin Negruțiu. 1. Dacă n-ai fi făcut muzică, ai fi fost bun la… Doctor. Doctor? Mi-aș fi dorit. Când erai mic, asta visai să faci? Nu, de ani și ani și ani...








