Elevele implicate în incidentul de la Liceul tehnologic ‘Ion Barbu’ din municipiul Giurgiu vin în continuare la școală, dar sunt monitorizate cu atenție și beneficiază de consiliere psihopedagogică, a declarat, miercuri, pentru AGERPRES, purtătorul de cuvânt a Inspectoratului Școlar Județean Giurgiu, Georgeta Stănescu. ‘Unitatea școlară unde s-a produs incidentul între cele două eleve, respectiv Liceul...







