Dar cui nu îi place în vacanţă! Şi ca să nu se risipească amintirile, prima lecție la clasa a treia a fost una pe sufletul copiilor – Povestea mea de Paşte. Reporter: Ce-ai făcut în prima zi de vacanţă? Elev: Am dormit mai mult, ne-am pregătit să facem curăţenie şi am aşteptat să vină Paştele. Articolul continuă după reclamă Pe...








