Noua clădire destinată Palatului Copiilor din Arad, care ar fi trebuit să fie dată în folosință anul trecut – după ce copiii au fost scoși din vechiul imobil degradat, în care o fetiță s-a accidentat – nu a mai fost recepționată și nu s-a reușit racordarea la energia electrică. Construirea noii clădiri a avut termenul...







